Kobiety chętnie sięgają po książki rozbudzające ich wyobraźnię. Rozpalają zmysły, pozwalają na przeżywanie cudzych uniesień, romansów i rozterek. Czytelniczki analizują każdy szczegół, zastanawiają się, jak by postąpiły na miejscu bohaterek. Czytają z wypiekami na twarzy i żałują, gdy lektura zbyt wcześnie się kończy. Jedną z takich pozycji jest „Kusząca pomyłka. To nietuzinkowa opowieść, która zachwyci spragnione wrażeń panie.

Wciągająca fabuła

Vi Keeland stworzyła erotyczną powieść, która przenosi nas do Nowego Yorku i życia głównej bohaterki – Rachel. Pewnego wieczoru spotyka w pubie mężczyznę. Wylewa na niego wszystkie swoje żale. Obraża go i stara się upokorzyć. Wszystko przez to, że uwiódł jej najlepszą przyjaciółkę, lecz zapomniał powiedzieć, że jest żonaty. Złamał dziewczynie serce, więc Rachel postanawia się zemścić, skoro nadarzyła się ku temu okazja. Nie zwraca uwagi na fakt, że mężczyzna jest w towarzystwie innych osób, które przyglądają i przysłuchują się całemu niecodziennemu zajściu. Kobieta jest wulgarna, nie zważa na słowa. Prawdziwy problem pojawia się jednak w momencie, gdy uświadamia sobie, że pomyliła mężczyzn i oskarża zupełnie obcego i niewinnego mężczyznę.

Oko w oko

Rachel, zawstydzona swoim niepotrzebnym wybuchem postanawia zapomnieć o całym zdarzeniu. W końcu prawdopodobnie nigdy więcej nie zobaczy już mężczyzny. Jednak życie po raz drugi ją zaskakuje. Już następnego ranka zjawia się na uniwersytecie, na którym zostaje asystentką jednego z profesorów. Ku jej zakłopotaniu okazuje się, że jej przełożonym zostaje Caine – mężczyzna z poprzedniego wieczoru. Rachel musi stanąć oko w oko ze swoim temperamentem i wstydem. W jaki sposób potoczą się jej losy? Czy przełożony okaże swoją złośliwość i zniesmaczenie? A może wręcz przeciwnie, znajdą wspólne tematy i zaczną stawać się sobie coraz bliżsi?

Książka na wieczór

Kusząca pomyłka zaprasza nas do uczestnictwa w tworzeniu się relacji pomiędzy Rachel, a Cainem. Inteligentny i jednocześnie niezwykle seksowny profesor rozbudza zmysły swojej asystentki, wprawiając ją w jeszcze większe zakłopotanie. Czy ich znajomość przerodzi się w gorący romans? Jak potoczą się ich losy? W poszukiwaniu odpowiedzi na te i wiele innych pytań musicie sięgnąć po najnowszą książkę Vi Keeland. Jedno jest pewne – jest to powieść, od której nie będziecie mogły się oderwać. Przygotujcie się na zarwaną noc lub weekend pełen czytelniczych wrażeń. To ciekawa, rozbudzająca zmysły i wpływająca na naszą wyobraźnię opowieść o dwóch zupełnie różnych osobach, które łączy pożądanie. Gdzie ich ono zaprowadzi?